Головна / Напрямки / Загальна хірургія / Екстрена (ургентна) хірургія

Екстрена (ургентна) хірургія

У медичному центра МПКлінік виконується широкий спектр хірургічних втручань різного ступеня складності. Проводяться як екстрені (ургентні) так і планові операції. 

Ургентні операції – операції, які потребують негайного втручання або ж проводяться протягом кількох годин. Затримка з хірургічною допомогою загрожує здоров’ю та життю пацієнта. 

Приймання ургентних пацієнтів у медичному центрі MPClinic

Приймання пацієнтів з невідкладними станами проводиться цілодобово
за адресою м. Київ, вулиця Святослава Хороброго, 5. 

Відділення ургентної хірургії нашого медичного центру надає невідкладну хірургічну допомогу киянам та гостям столиці з підозрою на гостру патологію (гострий апендицит, кишкова непрохідність, защемлена грижа, гострий панкреатит тощо), кровотечами (маткова кровотеча), асфіксією, пацієнтам з тяжкими травмами. За необхідності залучаються фахівці інших спеціальностей (гінеколог, невропатолог, ендокринолог тощо). Усі пацієнти обстежуються на наявність вірусу COVID-19.

Ургентна хірургія черевної порожнини

Близько 25% – це операції при гострих захворюваннях черевної порожнини. Хірургічні втручання проводяться з застосуванням як сучасних малоінвазивних методик (лапароскопія, ендоскопія), так і традиційних. Вибір методу залежить від доцільності його використання у кожному індивідуальному випадку. 

Екстрена хірургія у Солом'янському районі міста Києва

Кваліфікація лікарів з багаторічним досвідом та сучасне обладнання з цілодобовим доступом персоналу гарантує високу якість екстрених хірургічних операцій. Клініка забезпечена необхідними медикаментами та інструментами. Функціонує відділення реабілітації, денний та цілодобовий стаціонар. 

Ургентна хірургія у MPClinic – це невідкладні заходи, які рятують життя.

Реабилитация после COVID – 19

Мы ценим ваше здоровье

Реабилитация после инсульта

Помощь в ночное время

Мы всегда с вами
Экстренная (ургентная) хирургия