Головна / Напрямки / Пластична хірургія / Хейлопластика (пластика губ)

Хейлопластика (пластика губ)

Хейлопластика або пластика губ – пластична операція, яка дозволяє змінити форму губ, розмір або контур. Сучасні техніки з пластики губ проводиться у нашомі медичному центрі кваліфікованими пластичними хірургами з багаторічним досвідом роботи. 

Види хейлопластики
  • естетична хейлопластика – при бажанні пацієнтки змінити контур або збільшити об’єм губ, при вікових змінах, при порушенні пропорцій рота, при наявності зморшок;
  • реконструктивна хейлопластика – при вроджених вадах, при травмах, хімічних та термічних опіках, наявності новоутворень (кисти, папіломи).
Техніки пластики губ

Булхорн (корекція верхньої губи)

Булхорн – хірургічний метод підтяжки верхньої губи за рахунок зменшення відстані між основою носа та контуром верхньої губи, що візуально збільшує рот, губи стають пухкими та привабливими. Техніка підійде пацієнткам з недостатнім об’ємом верхньої губи. З естетичної точки зору техніка не підійде пацієнткам з курносим носиком, якщо під час посмішки візуально оголюються верхні ясна. Період реабілітації складає 1-2 тижні. 

V-Y пластика губ

На слизовій оболонці внутрішньої поверхні губ робиться один або кілька вертикальних V-подібних надрізів, які потім зшиваються і мають вигляд літери Y. Від кількості надрізів та місць їхнього розташування залежить очікуваний ефект. Техніка застосовується коли губам потрібно надати об’єм та форму. Ефект зберігається на все життя. 

Техніка «Париж»

Схожа з попередньою технікою V-Y пластики губ, однак, крім вертикальних надрізів, робляться ще й горизонтальні. Дана техніка дозволяє коригувати середню частину губи. 

Техніка «Corner lift» (техніка Корнер ліфт)

Техніка дозволяє підняти опущені куточки рота шляхом видалення фрагментів шкіри над куточками губ та із внутрішньої сторони рота. Техніка дозволяє виглядати молодше після операції.

Редукційна хейлопластика 

Техніка зменшення товщини губ шляхом видалення частини шкіри. Розріз проводиться між зовнішньою частиною губи та внутрішньою слизовою.

Протипоказання до пластики губ
  • гострі і хронічні захворювання;
  • онкологічні захворювання;
  • захворювання печінки;
  • психічні захворювання;
  • вагітність та лактація;
  • цукровий діабет;
  • захворювання крові.
Підготовка до операції, тривалість та післяопераційний період

На консультації у пластичного хірурга проходить ретельне планування майбутньої операції. Пацієнтка проходить інструментально-діагностичне обстеження для виключення протипоказань та можливих ускладнень. Операція з пластики губ триває 30-60 хвилин, що залежить від обраної техніки. Уже на 4-5 день набряки та гематоми стають ледь помітними. Реабілітаційний період триває до двох тижнів. 

Запис на консультацію до пластичного хірурга у Києві

Якщо у Вас з’явилися додаткові запитання – запишіться на консультацію до пластичного хірурга MPClinic. Номер контактного телефону вказаний вгорі на сайті. 

Будьте здорові!

Також можете ознайомитись із напрямком платизмопластика (пластика шиї)

Реабілітація після COVID - 19

Ми цінуємо ваше здоров'я

Реабілітація після інсульту

Допомога в нічний час

Ми завжди з вами
Пластична хірургія
Пластика живота та тіла
Пластика обличчя та шиї