Головна / Напрямки / Пластична хірургія / Видалення грудок Біша (пластика обличчя)

Видалення грудок Біша (пластика обличчя)

Операція з пластики обличчя спрямована на видалення грудок Біша в області щік з метою відновлення контуру обличчя (вилиці стають більш витонченими, а овал обличчя – більш вираженим). Однак, не завжди грудки Біша потрібно видаляти, достатньо просто змінити їхнє положення (наприклад перемістити в область вилиць).

Усі ці нюанси обговорюються на попередній консультації пластичного хірурга у медичному центрі MPClinic. Якщо Ви незадоволені рисами свого обличчя – зверніться до спеціалістів нашої клініки. Багаторічний досвід роботи пластичних хірургів MPClinic гарантує бажаний результат.

Що таке грудки Біша?

Грудки Біша – жирові скупчення між внутрішньою поверхнею щік (слизовою) та зовнішньою поверхнею щік (шкірою), які локалізуються нижче виличних кісток. Таку назву цим жировим утворенням дав французький анатом, який вперше описав їхню будову, функції та вивчив особливості. 

Грудки Біша у немовлят полегшують процес смоктання та придають їхнім щічкам пишності та привабливості. У процесі дорослішання попереджають травмування м’язів під час жування грубої їжі. З віком грудки Біша не збільшуються у розмірах, а просто стають менш вираженими на фоні активного росту та розвитку інших тканин. Однак, грудки Біша дають про себе знати пізніше (щоки починають звисати і формуються брилі, змінюється контур обличчя, з’являються складки у нижній частині щік та носогубні складки) – втрачається естетичний вигляд обличчя. 

Видалення грудок Біша та післяопераційний період

Пацієнт проходить інструментально-діагностичне обстеження. Після оцінки стану здоров’я пацієнта (за відсутності протипоказань) проходить детальне планування майбутньої операції. До уваги беруться всі побажання пацієнта з урахуванням особливостей будови його обличчя. Операція проводиться при стабільній вазі.

Пластичний хірург робить розріз 1-2 см, виконує відповідні маніпуляції та накладає косметичні шви. Пацієнт не потребує попередньої госпіталізації. Після закінчення операції пацієнт залишає клініку. За тиждень шви можна буде зняти. Пацієнт дотримується дієти (обирає продукти, які легко пережовуються, вживає їжу кімнатної температури), після кожного прийому їжі чистить зуби та полоще ротову порожнину, обмежує фізичні навантаження, обирає зручну позу для сну, намагається менше проявляти емоції, які впливають на міміку обличчя. Набряки та синці проходять за два-три тижні, а остаточний результат операції з видалення грудок Біша можна буде оцінити за два-три місяці.

Запис на консультацію до пластичного хірурга у Києві

Грудки Біша – не є патологією (не завдають дискомфорту, не шкодять здоров’ю), однак, вони погіршують естетичний вигляд обличчя з віком. Якщо Ви незадоволені формою або розміром своїх щік, або у Вас з’явилися додаткові запитання – запишіться на консультацію до пластичного хірурга MPClinic. Номер контактного телефону вказаний вгорі на сайті. 

Будьте здорові!

Також можете ознайомитись із напрямком пересадка волосся

Реабілітація після COVID - 19

Ми цінуємо ваше здоров'я

Реабілітація після інсульту

Допомога в нічний час

Ми завжди з вами
Пластична хірургія
Пластика живота та тіла
Пластика обличчя та шиї