Головна / Напрямки / Загальна хірургія / Лікування відкритих та закритих переломів кісток

Лікування відкритих та закритих переломів кісток

Перелом – це часткове або повне порушення цілісності кістки. Якщо у результаті перелому кістки порушується цілісність шкіри та м’яких тканин, такий перелом є відкритим, якщо ж ушкодження шкіри у місті перелому відсутнє, такий перелом є закритим.

Лікування закритих та відкритих переломів кісток полягає у створенні умов для максимального відновлення функцій рухового апарату. 

В залежності від складності перелому, лікування перелому кісток проводиться консервативними методами або оперативними: амбулаторно або у хірургічному стаціонарі.

Сучасні методи консервативного лікування переломів кісток

Процес зрощення кісток досить тривалий, тому хірурги-травматологи нашого центру здійснюють індивідуальний підбір методик лікування переломів (з урахуванням віку, супутніх захворювань тощо).

Консервативне лікування можливе при нескладних випадках закритих переломів кісток і включає в себе іммобілізацію (накладення гіпсової пов’язки, гіпсової лонгети або полімерної пов’язки “скотчкаст”), знеболення (для усунення больового синдрому) та фізіотерапевтичне лікування у поєднанні з курсами масажу та ЛФК.

Сучасні методи хірургічного лікування переломів кісток

Хірургічне втручання при переломах проводиться якщо 

  • консервативне лікування не дає ефективності,
  • при відкритих переломах,
  • локалізація перелому передбачає лише хірургічне втручання,
  • при будь-яких переломах з пошкодженнями судин та нервів.

У ході операції зіставляються уламки кістки, проводиться її фіксація пластиною, штифтом, стержнями або скобою. Рідко (через незручність для хворого) проводиться витягування кісток (процедура поступового відновлення правильного положення кістки під впливом вантажу). 

Хірургічне лікування відкритих та закритих переломів у Києві

У медичному центрі МПКлінік проводиться лікування закритих та відкритих переломів кісток будь-якого ступеня складності. У клініці створені всі умови для надання якісної медичної допомоги пацієнтам з пошкодженнями опорно-рухового апарату. 

Основні напрямки лікування медичного центру МПКлінік:

  • Ендопротезування
  • Артроскопія
  • Металосинтез
  • Хірургія кисті

Реабілітація після COVID - 19

Ми цінуємо ваше здоров'я

Реабілітація після інсульту

Допомога в нічний час

Ми завжди з вами
Загальна хірургія