Головна / кт

КТ

Комп’ютерна томографія (КТ) – це вдосконалена рентгенографія, тільки замість загального знімка у двох проекціях одержують об’ємне 3D зображення з можливістю деталізації будь-якого органу або ділянки тканини з точністю до 1 мм (наприклад, КТ грудної порожнини).

Аналіз отриманих зображень КТ грудної порожнини дозволяє отримати висновок про стан органу пацієнта, діагностувати найменші зміни в тканинах і вже на ранніх стадіях запобігти розвитку таких серйозних захворювань, як рак легень, туберкульоз, пневмонія та ін.

При КТ грудної порожнини проводять поетапне сканування зрізів області грудної клітки. Кільцева частина апарату випромінює рентгенівські промені, які спочатку проходять через грудну область пацієнта строго заданим чином (скануються окремі шари), а потім зчитуються спеціальними детекторами з метою побудови зображення досліджуваного шару. За короткий час вдається отримати величезну кількість знімків у різних проекціях.

Спеціальна програма обробляє отримані «плоскі» 2D зображення та створює «об’ємні» 3D зображення будь-якого органу або будь-якої ділянки досліджуваної тканини.

Госпіталізація
Замовити дзвінок
Хотите получить бесплатную консультацию?
Укажите номер телефона и мы свяжемся с Вами в ближайшее время