Головна / Напрямки / Пластична хірургія / Абдомінопластика (пластика живота)

Торсопластика або боділіфтинг (підтяжка шкіри після схуднення)

Торсопластика або боділіфтинг – це об’ємна пластична операція з підтяжки м’язів, видалення надлишкової шкіри та жирової клітковини (кругова підтяжка), яка охоплює одразу кілька частин тіла (живіт, спину, руки, боки, внутрішню сторону стегон тощо) та дозволяє покращити контури тіла та сформувати фігуру. Найчастіше пацієнти звертаються за допомогою до медичного центру MPClinic після кардинального схуднення. У клініці можливою є комбінація кількох видів пластичних операцій одразу, що дозволяє пацієнту отримати максимальний ефект за один раз (наприклад поєднання торсопластики та ліпосакції).

Втрата пружності шкіри після схуднення або пологів – показання до торсопластики

Після кардинального схуднення (більше чим 30 кг) за відносно короткий період, шкіра не може самостійно скотитися за такий же період. До того ж, надлишкова шкіра погіршує якість життя пацієнта через можливе її інфікування, попрілість, утворення язв та ерозій на ній. 

Операція проводиться за умови:

 • стабільної ваги пацієнта щонайменше протягом 6-8 місяців;
 • виконання пацієнтом регулярних фізичних вправ;
 • дотримання дієти;
 • відсутності протипоказань.
Протипоказання до торсопластики
 • онкологічні захворювання;
 • інфекційні захворювання;
 • порушення гормонального фону;
 • анемія;
 • вагітність;
 • цукровий діабет;
 • порушення згортання крові.
Планування операції, проведення та післяопераційний період

На консультації у пластичного хірурга проходить детальне планування етапів майбутньої операції. Обов’язковою умовою є проходження інструментально-діагностичного обстеження з метою виключення протипоказань та встановлення можливих ускладнень. 

Тривалість операції залежить від її масштабності. Операція проходить під загальним наркозом, до семи днів пацієнт перебуває у стаціонарі під наглядом кваліфікованого персоналу. Зони операційного поля фіксуються пов’язками. Пацієнт приймає знеболюючі препарати. Протягом наступних 1,5-2 місяців обов’язковим є насіння спеціальної підтримуючої компресійної білизни.

Операція з підтяжки шкіри після схуднення охоплює значні площі тіла, тому вимагає тривалої реабілітації. Для уникнення можливих ускладнень (розходження косметичних швів, інфекція, кровотеча, утворення рубців тощо), варто чітко дотримуватися рекомендацій лікаря: обмежити фізичну активность, забороняється піднімати предмети, вага яких перевищує 3 кг, відвідувати басейн, баню, сауну. 

Запис на консультацію до пластичного хірурга у Києві

Підтяжка шкіри після схуднення – є досить складною операцією, яка вимагає високої кваліфікації спеціаліста. Сучасна торсопластика проводиться у нашомі медичному центрі кваліфікованими пластичними хірургами з багаторічним досвідом роботи. Якщо у Вас з’явилися додаткові запитання – запишіться на консультацію до пластичного хірурга MPClinic. Номер контактного телефону вказаний вгорі на сайті. 

Будьте здорові!

Також можете ознайомитись із напрямком ринопластика (пластика носа)

Реабілітація після COVID - 19

Ми цінуємо ваше здоров'я

Реабілітація після інсульту

Допомога в нічний час

Ми завжди з вами
Пластична хірургія
Пластика живота та тіла
Пластика обличчя та шиї